Кореньков Олександр
Кореньков Олександр
Директор
сфера діяльності:
Дослідження феномену тероризму в Україні та світі. Дослідження феномену «Ісламської держави», терористичних та радикальних релігійних рухів.
Конопкін Артем
Конопкін Артем
Заступник директора
сфера діяльності:
Вивчення проблем безпеки в Сирії
Тихонова Анастасія
Тихонова Анастасія
Заступник Директора з питань інформаційних технологій
сфера діяльності:
Вивчення проблем інформаційної безпеки та впливу інтернет-ресурсів і соціальних мереж на дестабілізацію політичної ситуації у світі, динаміку конфліктів та терористичних актів.

Організація була заснована групою дослідників у 2018 році з метою систематичного вивчення проблем безпеки у світі та в Україні для відпрацювання практичних та ефективних рішень зі зміцнення миру та безпеки в Україні.

Ми співпрацюємо з державними, приватними, громадськими організаціями, журналістами та дослідниками.

Наша організація спеціалізується на дослідженні проблем безпеки та врегулювання конфліктів та постконфліктної стабілізації. Наші пріоритети включають запобігання тероризму, дерадикалізацію та інтеграцію людей, що постраждали від конфлікту. Іншою сферою нашої діяльності є медіа підтримка сімей українських політв'язнів в Росії (справа Олега Чабана). Також пропонуємо використання ігрових моделей для навчальних, освітніх та прогностичних проектів.

Результати наших досліджень були представлені на міжнародному рівні на останньому Європейсько-українському форумі в Польщі у січні 2019 року.

Серед реалізованих у 2018 році проектів організації:

  • дослідження залежності між терористичною активністю та діяльністю російських регулярних військових на території України (доповідь «Тероризм як інструмент в арсеналі Росії в протистоянні з Україною» - http://www.ircsp.org/terorizm-yak-instrument-v-arsenali-rosii-v-protistoyanni-z-ukrainoyu).
  • створення ігрової моделі для вивчення та аналізу конфлікту в Іраку (Настільна гра «Громадянська війна в Іраку – 2014»).
  • розробка текстових квестів – інструкцій на платформі Telegram для навчання користувачів моделям поведінки у випадку потрапляння в небезпечну ситуацію (@SurvivingAttackBot).
  • Розробка та поширення мультфільму про долю українського громадянина,  політичного в’язня в Росії Олега Чабана - https://youtu.be/E91coepC5k0)

Експерти нашої організації також брали участь у таких проектах, як:

Звіт про використання доходів неприбуткової організації за 2018 рік